מאיזה גיל אפשר להתחיל הסרת שיער בלייזר/SHR?

אביבית פאשה הסרת שיער בהרצליה 85 תגובות

השאלה הנכונה יותר לשאול היא: באיזה גיל כדאי להתחיל, משום שניתן להתחיל אפילו בגיל 6 ( כן, יש לקוחות בגיל הזה).

אז מה הקטע?

הקטע הוא שאנחנו צריכים לשאול את עצמינו האם זה משתלם להתחיל צעיר כל כך? הרי לא נכון להגיד שבגיל 12, למשל, הגוף סיים להצמיח את כל השערות שלו. נכון להיום, כל טכנולוגיות האור (לייזר, IPL) פועלות על אותו עיקרון: שערה שמעבירה אנרגיית חום לקפילרים ופיצוצם (מעין התאבדות). ולכן היכן שאין שיער – אין עבודה. אם אין שיער אז אין לי את הכלי שיסיע את האנרגיה למקום אליו היא אמורה להגיע. ולכן טיפולים על שיער צעיר, בתולי ופלומתי, יהיו טיפולים חלשים ולא אפקטיביים ורצוי לחכות לגיל בוגר יותר שיביא אתו שיער בוגר ועבה יותר. ככל שיהיה עבה – כך הוא יעביר יותר אנרגיה והטיפול יצליח.

אז איך זה שיש לי לקוחות כל כך צעירות? הרבה מאתנו נולדים יותר שעירים מההורים שלנו. לפעמים נראה ילדה בת עשר עם שיעור בפנים או שיעור בידיים והאימא של אותה ילדונת עומדת בפני מציאות שאי אפשר להתחמק ממנה. היא לא תגלח את הידיים של הילדה שלה, שעווה נורא כואבת וזמנית, שלא לדבר על כך שבהרבה אזורים שעווה מניבה תוצאות קוצניות כמעט בדיוק כמו בגילוח. יש בנות עם שיעור יתר בגב, בעורף (שמפחדות להרים את השיער לקוקו), בכתפיים (לא הולכות בגופייה).

אז מה עושים?

מה עושים עם שיעור פנים בגיל מוקדם? מה עושים עם מפשעה של בת 13 שגילחה ועכשיו היא מלאה שיערות תת עוריות ופצעים שבכל גילוח מחמירים ונפתחים? עם בית שחי אפור ומלא בבלוטות לימפה מוגדלות עקב התעסקות?

אז קיימים מקרים שבהם אני כן מחליטה (כמובן שיחד עם האימא) להיכנס לטיפולים. ואלה המקרים הכי מעניינים בעבודה שלי. זה אתגר לא קטן לעבוד על גוף רענן שכל תא בו נלחם בך. אבל הילדות האלו כל כך מבואסות מהשיער שלהן וכל כך אסירות תודה לאימהות האלופות שלהן, שכל ההורמונים שבעולם לא יכולים לעמוד בפני הטיפולים שלי ואכן מתקבלות תוצאות מעולות. המוטיבציה שלהן יחד עם המרץ שלי עושים עבודה מדהימה.

אבל! לפני שאני נכנסת לטיפולים בגילאים מוקדמים (מתחת לגיל עשרים) אני עושה תיאום ציפיות מטורף עם האם! אני מתחילה בהרצאת ״זה גיל בעייתי גם בגלל הפן ההורמונלי וגם בגלל שהבנות האלו לא מוכנות לסבול שיער והן רוצות לגלח״ וממשיכה בהרצאת ״את, האימא, חייבת להקפיד על החוקים שלי ולהביא אותה בזמן״.

לילדה אני נותנת את הרצאת ה"לא לגלח בין טיפולים כדי שתוכלי להגיע לשירות" ובסוף אני לא מבטיחה הבטחות, מסבירה שזה לא יגמר בעשרה טיפולים, ושתוצאה טובה היא שהילדה תצטרך אותי פעם בשמונה חודשים. אז היא חייבת לאהוב להגיע אלי, כי סביר שזה לא ייגמר בזמן הקרוב.

ההבטחה שאני כן נותנת היא זאת: אם תעשו מה שאני אומרת לכן ותשמעו בקולי, אני, מצדי, מוכנה להתאבד על הבנות האלה. בגלל שאני מקבלת מקרים מאתגרים, אני מחלקת את אזורי העבודה שלי קטן-קטן, עושה צד ימין ככה וצד שמאל אחרת, מצלמת ליפני-אחרי ועושה ניסוים לראות מה עובד הכי טוב על הבנות. מדובר בגוף בעל נטייה לצמח שערות בגיל מוקדם ואני רוצה לעבוד לפני שהילדה מתחילה לפתח אנטי לקוסמטיקאיות או דימוי גוף נמוך.

אבל (הפעם זה ״אבל" טוב) אחרי טיפול אחד כבר רואים שינוי. השיער רך יותר, פלומתי ואתה יכול לראות את הסוף. בנות עם בתי שחי שחורים משיער קשה וסבוך, מגיעות לביקורת אחרי ארבעה שבועות עם בית שחי בהיר וקטיפתי. ועכשיו אפשר להתחיל לעבוד על האזור הבא.

הרשמה
עדכן אודות
guest

85 תגובות
הכי ישן
הכי חדש
משוב פנימי
הצג את כל התגובות
יולי
יולי
8 שנים לפני

אם לדוגמא חברה שלי גילחה בבטן מה יכול לקרות לה?אמא שלה אמרה שיכול לצמוח לה שיערות של גבר ניראה לי…
אז היא תיצטרך לעשות לייזר? ?

viki13
viki13
7 שנים לפני

יש כאלה שאומרות אסוא לעשות לייזר עד גיל20 כי יש מצב שהשיער יצמח שוב בגלל שהילדה לא סיימה להתפתח האם זה נכון לגבי שיטה זו???

viki13
viki13
7 שנים לפני

ואני בת 13 ואני בלונדינית והתחלתי לעשות שעווה לפני שנה והשיער בידיים וברגליים גדל לי חום וקוצני אפילו שאני עושה שעווה אז את יכולה להמליץ לי נגיד על השיטה הזו או שיטות אחרות שמתאימות לגילי ויכולות להסיר את השיער לצמיתות בלי שהוא יחזור לצמוח יותר?ועם זה תאים לגילי או שצריך לחכות עד גיל מאוחר יותר?

נועה מזרחי
נועה מזרחי
7 שנים לפני

הי, האם יש מה לדבר בכלל על הסרת שיער בפנים אצל ילדה? הילדה מאוד שעירה, אבל ראיתי שמדובר רק על אפילציה ואני לא חושבת שילדה יכולה לעמוד בכך.

חוץ מזה מבררת עבור חברה שלביתה יש הרבה שיער גוף בצבע חום, האם יש אפשרות לטפל?

מאיה
מאיה
7 שנים לפני

אם עשיתי שעווה פעמים רבות אני יכולה לעשות לייזר?

עידן
עידן
7 שנים לפני

היי,
אני בן ואני בן 15 ומפריע לי ממש השערות איפה שפי הטבעת וגם מעל האיבר מין.
מה עושים? לגלח? לייזר? מותר בגיל הזה?

ליאור
ליאור
7 שנים לפני

מרטתי שיער מהישבן בעזרת סכין גילוח (רק מדגישה שזו הפעם הראשונה שלי ואני לא מקצועית ) וכתוצאה מהמקרה הזה נוצר לי אדמומיות, וכל האיזור אדום ומלחיץ, בנוסף יש נקודות בולטות וזה נראה מלחיץ לפחות מבחינתי, אשמח אם תציעי לי רעיונות להפחתת האדום באיזור זה ותרגיעי אותי קצת

טל
טל
7 שנים לפני

היי,
יש לי יחסית הרבה שיער בידיים שמאוד מפריע לי וגם פלומת שיער בפנים (מתחת לפאות). האם אפשר להתחיל טיפולים להסרת שיער שישמרו על התוצאות שלהם בגילי? (עוד שלושה חודשים אהיה בת 14) והאם הטיפולים כרוכים בכאב?

יובל חפץ
יובל חפץ
7 שנים לפני

קוראים לי יובל ואני הורדתי בסכין גילוח שיערות בבית השחי והבטן ובשוק מעל הפיקה ברגל, מה זה אמור לעשות זה בסדר עם הורדתי, אני הורדתי כי זה הפריעה לי, וגם יש לי הרבה שיערות ברגליים ואני בן 13 איך את ממליצה להוריד, ואני גם לא יודע איך להגיד לאמא שלי שאני רוצה להוריד כי זה לא נעים, את יכולה לעזור לי

ליאון
ליאון
7 שנים לפני

הי אביבית קוראים לי ליאון ואני עוד 3 חודשים אחגוג 15. אני עושה רק שעווה ברגליים ויוצאות לי מלא נקודות ומלא אנשים סיפרו לי שלאחר לייזר ברגליים הנקודות נעלמו להן. אבל אמרו לי שלייזר אפשר לעשות רק לאחר מחזור סדיר…… אם המחזור שלי סדיר כבר כמעט 3 וחצי שנים אוכל לעשות לייזר?

נועה
נועה
6 שנים לפני

היי אביבית אני בת14.5 ואני ממש שעירה ואני מגלחת אני רוצה לעשות בחופש לייזר ואמרת שאסור לגלח לאחר הטיפול
אז תוך כמה זמן השערה גדלה שוב ? וכמה טיפולים את ממליצה לעשות ?וכמה זמן זה ימשך

שיר (שם בדוי)
שיר (שם בדוי)
5 שנים לפני
תגובה ל  אביבית פאשה

אני בת 13 ואמרו לי שמותר להסיר שיער בלייזר רק משנתיים אחרי מחזור (הוא עכשיו התחיל להיות לי סדיר), זאת אומרת שאני מתכננת בגיל 14 לעשות את הטיפול או הטיפולים אז זאת השאלה שלי, יש לי שיער חום כהה ואני מורידה שיער ברגליים כבר מלפני שנה באמצעות מכונת מריטה , כמה טיפולים אני אצטרך בשביל להסיר שיער ברגליים? ובבטן לא הורדתי שיער כי ידעתי שזה יעבה לי את השערות ויכהה אותן אז פשוט שיזפתי אותן בשמש והן פלומתיות אבל אני רוצה להסיר אותן כמה טיפולים זה יצטרך? ואני יכולה להסיר את השיער בלייזר גם לפני שהסירתי אותו עם שעווה/מכונה או גילחתי אותו?

אדיסון
אדיסון
6 שנים לפני

היי קוראים לי אדיסון(שם בדוי) אני בת 15 והמחזור שלי לא סדיר בכלל…(קיבלתי כשהייתי בת 13 וחצי)
אני מאוד שעירה במשפעה ובאיזור הפות…כנל לגבי הישבן וממש באזורים העמוקים שלו…זה ממש ממש מפריע לי, במפשעות ובפות אני מגלחת כשאני הולכת לים או לובשת שורט, ולכן אני ממש לא מוכנה לעשות שעווה כי השערות כבר מאוד עבות וחזקות ואני יודעת שזה יכאב בטירוף,לייזר אני לא אעשה כרגע כי המחזור עדיין לא סדיר…יש לך אולי פתרון בו אוכל להוריד את השיער ללא כאב אך שלא יהיה עבה וקוצני?

הילה
הילה
6 שנים לפני

היי אביבית אני הילה, אני עוד פחות מחודש בת 14 ואני אחרי 3 שנים של מחזור סדיר ואני נורא שעירה בגוף, צבע השיער שחור ובולט ונורא מציק בעין אני יוכל לקבל טיפולים במשך פחות זמן? ושהטיפולים באמת יעבדו?

טלי אורנסקי
טלי אורנסקי
6 שנים לפני

אני בת 14 בדצמבר ואמא שלי אמרה לי שאפשר להתחיל לעשות לייזר בגוף לצמיתות בגיל 14 וחצי והיא אמרה שנעשה לי בקיץ.
אני מודעת לזה שהשערות לא יעלמו ישר וזב דורש מספר מסוים של טיפולים, אבל האם זה יעיל יותר משעווה? כמה זמן לוקח לשערות לצמוח שוב? אפשר בכלל להתחיל טיפולי לייזר לצמיתות בגילי?
אני מאוד מוטרדת מהשערות שיש לי ולא מרגישה בנוח ברמה של לא ללכת עם מכנסים קצרים וחולצות קצרות או גופיות ואשמח אם תעני לי.

רועי
רועי
6 שנים לפני

הי אני בן 15, לפני שנה ראיתי שערה בין הגבות שלי וברוב טיפשותי הורדתי אותה בגילוח בלי להתיעץ עם אף אחד. וזה צמח וצמח והמשכתי להוריד. עכשיו ישלי קבוצת שערות בין הגבות וזה נעשה עבה ויותר ואני ממש רוצה להוריד אותם לצמיתות כי זה משגע אותי כל פעם שאני מסתכל על זה…
את יכולה בבקשה להמליץ לי על דרכים להורדת השערות האלה לצמיתות?
אפשר לעשות לייזר בגילי?
(באזור בין הגבות)

רון
רון
6 שנים לפני

היי אביבית.
שמי רון ואני בת 16 ו 5 חודשים , יש לי שיער כהה בכל איזור הבטן מאוד משפיע על הביטחון העצמי שלי בקיץ.
לפני מספר חודשים הלכתי עם אמא למכון לייזר לבדוק על הנושא ואמרו לי לחכות עד גיל מאוחר בגלל הורמונים ונאמר שהשיער עלול לצמוח יותר בעקבות הטיפול בגיל מוקדם.
אם זה קשור -המחזור שלי סדיר כבר שלוש שנים או יותר.
האם זו תהיה בעיה לעשות לייזר בבטן בגיל 16.5? אני מאוד רוצה להתחיל כבר בחורף כדי להיות מוכנה לקיץ ואמא טוענת שזה מוקדם מדי… 🙁

אוריה
אוריה
6 שנים לפני

היי,קוראים לי אוריה ואני מאוד מאוד שעירה בידיים, ובשאר אזורים בגוף,אבל ידיים זה הכי בולט. אני מגלחת בסכין גילוח רק את כפות הידיים ובערך כמה סנטימטרים מעל,אבל ממש ממש קצת מעל! אני ואמא שלי הלכנו למכון כדי לברר אבל כשאמרתי את השנה 2002(השנה שנולדתי) היא נרתעה טיפה והיא עוד יותר הלחיצה אותי לגבי הנושא. לפני כמה ימים מלאו לי 15,והיא שאלה לגבי מחזור סדיר ואני חושבת שהוא סדיר . אני לא בטוחה מה הופך אותו לסדיר וכמה זמן הוא צריך להיות סדיר אבל הוא בערך סדיר כבר כמה חודשים,או חצי שנה לא בטוחה. והוא ירד לי מ5 ימים ל4 בשנה האחרונה. אני לא מצליחה לעקוב אחריו כל כך אבל הוא בא בערך בסוף חודש כל פעם. האם אני צריכה לחשוש ממשהו?

שהם
שהם
6 שנים לפני

היי, אני עוד מעט בת 14 ויש לי שיער על היידים בצורה שאי אפשר להתעלם ממנה, אני רוצה להתחיל טיפולי shr באיזור הבית שלי אבל אמא שלי מפחדת שהשיערות יגדלו בצורה גרועה יותר. מה לעשות??

רוני
רוני
6 שנים לפני

היי, אני בת 14. מה הסיכונים להתחיל לייזר בגיל כזה? כדאי? אם זה קשור, קיבלתי מחזור כבר בגיל 12.5

אורית
אורית
6 שנים לפני

הי אביבית,
אני בת 16 ורוצה לעשות לייזר ברגליים, בית השחי ובמפשעות, מתי אני יכולה להתחיל? האם התקופה הזו , אחרי פסח, שמתחילים ללכת לים, לא מהווה בעיה? אני רגישה מאד לשעווה, האם מהלייזר יכולים להיות סימנים? תוך כמה זמן הטיפולים משפיעים? תודה רבה על המידע,

טל
טל
6 שנים לפני

הי אביבית קוראים לי טל (שם בדוי) ואני בת 11, עדיין לא קיבלתי מחזור אבל אני רוצה לעשות ליזר בבית שחי, זה אפשרי?

לילי
לילי
6 שנים לפני

היי אני בת 14 ועשיתי את טעות חיי וגילחתי את השיער בבטן לא בכל הבטן רק את הפס. מה אני עושה זה פשוט ממש מכוער ומגעיל?? אפשר לעשות לייזר? כמה טיפולים נראה לך שזה יהיה?

שירן
שירן
6 שנים לפני

היי אני בת שש עשרה אחרי גילוח בבית שחי ורגליים. ושיער כהה בידיים ובטן שלא נגעתי בחיים עם סכין או שעווה וממש רוצה לעשות לייזר גם במפשאות!!!
אשמח לעצה שלך בנושא…
תודה רבה

אנונימית
אנונימית
5 שנים לפני

היי, אני בת 14 והשיער במיוחד בבית השחי ממש מפריע לי, ויש לי שחור. וזה עד כדי כך שאני לא לובשת גופיות בכלל. ועם שעווה יש לי בעיה כי אני לא מצליחה לסבול את הכאב.. אומרים שאם עושים לייזר בגיל כזה זה משבש את ההורמונים וההתפתחות, זה נכון? ולייזר כואב?

אנונימית
אנונימית
5 שנים לפני

היי
יש לי בעיה שמאוד מציקה לי אני בת 13.5 באיבר המין שלי יש מלא מלא שיערות שחורות ועמבות ניסיתי להוריד עם גילוח ושעווה בגילוח סבלתי שבועיים בגלל פצעים יבשעווה ישר אחרי הייתי רואה סימנים אדומים(כמו דם) וזה מראה קצת מלחיץ האם יהיה מכון שלדעתך יקבל אותי לאמא שלי אין בעיה שאני לייזר להפך היא מאוד תומכת השיערות מאוד מקשות עלי בקיץ אני לא יכול ללבוש בגד ים אני ממש מבקשת שתעזרי לי
תודה מראש♡

Roni
Roni
5 שנים לפני

היי אני בת 15 וחצי עוד מעט 16 והייתי רוצה להתחיל בטיפולים אבל אמרו לי פעם שלפני גיל 17 18 אין לי מה בגלל ההורמונים כי הכל גודל בחזרה זה נכון

שהם
שהם
5 שנים לפני
תגובה ל  אביבית פאשה

היי אביבית, אני שוהם ואני בת 15. אני רוצה להתחיל לעשות לייזר shr בגיל 18 באזור הרגליים והמפשעות, אבל כח הסבל שלי נמוך מאוד. אני לא מסוגלת לסבול רמת כאב גבוהה ולכן אני חוששת להתחיל.. תוכלי לומר לי את האמת? את חושבת ששיטת הshr תעזור לי? ללא יותר מדי כאבים?

שרון
שרון
5 שנים לפני

אביבית שלום,
אני אמא לילדה בת 13 אשר מעוניינת להסיר שיער בקו הביקיני. לי יש נסיון עבר טוב עם שיטת shr ולכן חשבתי שזה עשוי להתאים גם לה.
1. האם בבסיס השיטה אין קרינה כלשהיא לאזור בלוטות הלימפה במפשעה? כלומר, האם אין סיכון בריאותי לטווח הארוך?
2. האם זה מתאים מבחינת גיל, סיום צמיחה? (היא קיבלה מחזור בגיל 11)?
תודה ומחכה לתשובתך

מיכל
מיכל
5 שנים לפני

הי. הבת שלי בת 12. לא קיבלה עדיין מחזור
העור שלה מאוד רגיש ובגלל שיערות שנכלאות בעור, היא סובלת מפצעים כואבים באזור המפשעה.
רופא העור המליץ על לייזר כשנה אחרי קבלת המחזור. האם ניתן מבחינה בריאותית לעשות לפני. האם בגלל שזה במפשעות, יש סכנה כלשהי להתפתחות המינית (ברור לי שאפקטיבי יותר להתחיל אחרי מחזור סדיר. אבל נשארות לה צלקות ולכן רציתי להקדים)? תודה מיכל

ליזה
ליזה
5 שנים לפני

הי אני בת 13 וחצי ורציתי לדעת אם אני יכולה לעשות לייזר בגלל ששאלתי בהרבה מאוד מקומות והם מקבלים רק מגיל גדול יותר יש לך המלצה למקום שיוכל לקבל אותי

שיר
שיר
5 שנים לפני

היי אביבית, אם אני בת 14, מחזור עדיין לא סדיר, ויש לי מעיין דדליין של עוד 4 חודשים שבו אני אטוס לתאילנד, כך שלא יהיה לי זמן לעשות שעווה, ואהיה הרבה בשמש עם בגד ים. כמה את חושבת שאני אספיק להתקדם בטיפול כלשהו עד אז? (עוד לא התחלתי) ועל איזה טיפול את ממליצה?

אמלי
אמלי
5 שנים לפני

אני בת 12 ויש לי כבר שיערות בכל הגוף כולל בבטן ובגב ובמשעות ובטוסיק אני יכולה להתחיל ללכת לעשות לייזר? אני נורא סובלת משערות האלו ואני לא הולכת אם קצת ועשיתי כבר סכין גילוח כמעט בכל מקום שיש לי שיערות ואני מתביישת מאמא שלי להגיד לה שאני רוצה לייזר ושיש לי שיערות בטוסיק נגיד

שרון בר
שרון בר
5 שנים לפני

יש לי מלא שיער במפשעות אני משתדלת שלא לעשות עם גילוח אבל זה עדיין לא עוזר נשארות לי עדיין שערות (אני לא עושה הכל) ובקו ביקיני מלא פצעים אדומים ושערות קטנות שמציקות..
איך אני יכולה להיות חלקה מבלי לייזר בגיל הזה(15), גילוח לא עוזר ושעווה משאיר לי שטף דם ואדמומיות.. אשמח מאוד שתעזרו

דן
דן
5 שנים לפני

היי, אני בן 16 וחצי (עוד מעט 17) ואני שעיר ברגליים ויחסית שעיר בידיים (אבל בידיים זה פחות מפריע לי)
אני גילחתי כמה פעמיים את הרגליים אבל הבנתי שזה לא עובד ולא יעבוד אז התייאשתי. אני מעדיף להיות חלק ברגליים ולא שעיר.
עכשיו השאלה שלי היא: האם אני יכול לעשות הורדת שיער בלייזר בגיל שלי? צריך אישור הורים בשביל זה? האם זה יקר? תוך כמה זמן השיער צומח אחרי לייזר או שזה לתמיד?
אני מעדיף שלא לספר להורים שלי ולעשות את זה לבד (אני אשיג את הכסף שדרוש)
זה ממש חשוב לי להוריד שיער ברגליים ואני ממש מתסוכל ולא יודע מה לעשות. בבקשה תעזרי לי.

ליזה
ליזה
5 שנים לפני

היי,קוראים לי ליזה יש לי מלא שערות ברגליים בידיים בבית השחי ועוד…..וזה מאוד אבל מאוד מפריעה לי שאני לא יכולה להיות בחוץ עם שרוול קצר כי דופקים לי מבטים ומשפטים מה יש לך בידיים? מה זה? ואני כן מגלחת אבל יש לי כמו נקודות ברגליים אחרי שאני מגלחת ואני רוצה מאוד לעשות לייזר ולא אכפת לי עם זה קצת כואב וגם אני ואמא שלי די מחפשות הסרת סער ואני בת 13 וכמה חודשים ואני לא אומרת סתם כי אין לי כמה שערות יש לי מלא והם בצבע שחור וגם אני מטר שישים ושבע וצבע העור שלי שזוף קצת

נעם (שם בדוי)
נעם (שם בדוי)
4 שנים לפני

שלום אני בת 15.5 וקיבלתי מחזור רק עכשיו משמע שהמחזור לא סדיר, הגוון שערות שלי הוא בלונדיני אבל בעקבות הגילוח השערות שלי התעבו והתכהו מאוד, רציתי לדעת אם בסיום הטיפולים לא יצמחו בכלל עוד שערות? או שצריך להוריד בצורה מסוימת?
איך אני מבררת איזה מכון הכי טוב ובאיזה אזור, העלויות ממש יקרות? כי אני ממש רוצה גם שלי גם מפשעות גם רגליים

אן
אן
4 שנים לפני
תגובה ל  אביבית פאשה

היי, קוראים לי אן ואני בת 13 וכמה חודשים.
יש לי שיערות בידיים וזה נורא מפריע לי ואני נורא מתביישת ללכת עם חולצות קצרות וחולצות מסוג זה…
לדעתך אני יכולה להתחיל טיפולי לייזר? זה מזיק לילדה בגילי? זה יכול לגרום לנזק בגוף שלי?

אמי
אמי
4 שנים לפני

היי אני בת 12 ואני מגלחת כי זה ממש מפריעה לי השיער שיש לי על הרגליים לדעתי זה מכוער אבל לפעמים זה עושה כל מיני דברים אדומים על הרגל או שזה עושה חצקונים יש חך משהו שיכול לעזור שזה לא יעשה לי תדברים האלה

גיא
גיא
4 שנים לפני

היי אני בן 15.5 ורציתי לדעת אם אני יכול לעשות לייזר או אפילציה?

sharon holzmann
sharon holzmann
4 שנים לפני

הי אביבית, הבנתי שמרד הבריאות לא מאשר טיפול SHR בבנות מתחת לגיל 14, מה את ממליצה לעשות? תודה!!

מאיה
מאיה
4 שנים לפני

היי, אני מגלחת בבית השחי והוא נהיה לי כבר שחור עם כוויות, ניסיתי לחכות קצת זמן שיגדל ואז להוריד עם שעווה אבל השיערות נהיו כבר קשות ולא יוצאות… מה ניתן לעשות? לא נעים לי ללכת עם גופיות בגלל בית השחי השחור….

שירה
שירה
4 שנים לפני
תגובה ל  מאיה

היי אביבית, אני בת 12.5
אם אני מגלחת בבית השחי וזה עושה לי נקודות שחורות בגלל שלא מרטתי אותן מהשורש, איך אפשר לעשות שלא יראו נקודות?
ואם אני מגלחת בבטן ובגיל יותר מאוחר (למשל 16) ארצה לעשות לייזר בבטן, זה יכאב ויזיק בגיל הרבה יותר מאוחר כשאני אהיה בהיריון?

אורל
אורל
4 שנים לפני

היי, אני אורל ואני בת 15 ועדיין לא קיבלתי מחזור האם אני יכולה לבצע טיפול של הסרת שיער בלייזר אן שזה משפיע על המחזור ועל הלייזר עצמו.
שמעתי שבשביל לעשות לייזר צריך שנתיים אחרי המחזור ובכלל עדיין לא קיבלתי מחזור ואני מאוד רוצה לעשות לייזר.
אז אשמח אם תעני לשאלתי.