הסרת שיער בטכנולוגיית SHR

הסרת שיער בטכנולוגיית SHR

מפתחי טכנולוגיית ה SHR שמו להם למטרה לפתור את החסרונות של טכנולוגיות הסרת השיער למיניהן: מגוון סוגי השיער בהם אנו מסוגלים לטפל הוא הרבה יותר רחב משאר הטכנולוגיות הקיימות בשוק, והלקוחות שלנו הן בעלות עור כהה עד כהה מאוד. בנוסף לכל זאת, חשיפה לשמש מותרת בטווח של שלושה ימים בלבד לפני ואחרי טיפול, לעומת שלושה שבועות בטכנולוגיות אחרות.

איך כל זה אפשרי?


באופן כללי כל טכנולוגיות הסרת השיער (טכנולוגיות מבוססות אור) עובדות על עיקרון אחד: צבע השערה מושך אליו את האור ומשמש מעין מחט המעבירה את האנרגיה אל הזקיק ומשמידה אותו. ולכן אנו שומעים הרבה את המשפט "שיער כהה על עור בהיר הוא אידיאלי להסרת שיער לצמיתות". ובדיוק פה השוני בין ה SHR לשאר הטכנולוגיות, במקביל לעיקרון הזה ה SHR עובד במישור נוסף: הוא מטפל בנימים המקיפים את זקיקי השערה ומנתק אותם. על ידי כך הוא מפסיק את התפקוד שלהם ומאפשר את היסגרותם, כך שהעור נראה חלק וקטיפתי. זאת הסיבה מדוע SHR הוא המכשיר הטוב ביותר לטיפול בשיעור פלומתי. זקיק שנסגר לא יצמיח עוד שיער. בנות אשר סובלות מגדילה פנימית של שערות (בעיקר באזור המפשעה) או מפצעים יכולות לראות את השיפור כבר מהטיפול הראשון.

טיפולים להסרת שיער


סדרת הטיפולים היא בעלת מחזוריות ברורה: לאחר טיפול השער צומח, בתוך שבועיים לערך הוא ינשור והשיער שיגדל במקומו יהיה דק ורך יותר, וככל שהטיפולים מתקדמים יותר, הולך זמן הגדילה שלו ומתעכב. כך המחזוריות נמשכת עד שהשיער חדל מלצמוח.
מספר הטיפולים, משכם, תכיפותם והצלחתם תלויים במטופל ובאזור הטיפול. אין צורך להאריך את השיער, למרוט אותו או לטפל בו באיזו שהיא דרך לפני ההגעה לטיפול.

הטיפול אפקטיבי כמעט לכל גיל, סוג שיער, צבע שיער וצבע עור ללא כאב! חשוב מאוד לציין, כי הוא איננו אפקטיבי על שיער שיבה.

שאלות ותשובות על הסרת שיער