קצת על עצמי

אני אוהבת שיער. שיער חלק, מתולתל, שחור, ג'ינג'י, כזה שגדל לאט, כזה שגדל מהר, כזה שגדל הפוך, כלוא, עם שתי יציאות מכל זקיק, שיער פרסי, פולני, עיראקי, על הראש, בבתי השחי, על הידיים, היכן שהשמש לא זורחת… הכל!

זה לא תמיד היה כך. לפני שמצאתי את הייעוד שלי שנאתי שיער גוף כמו כל אחת אחרת.. שיער אף פעם לא התקשר אצלי כלכלוך אבל כמו כולנו, את השיער על הגוף שלי לא חיבבתי וכשרכשנו את המכונה הראשונה שלנו, חלמתי איך אני נכנסת לקליניקה ברגע שהיא תגיעה, אסתגר בחדר ולא אצא ממנו עד שאהייה חלקה כמו דולפין. מה שקרה במציאות הוא, שבאותם רגעים בהם המכונה הורכבה, בדיוק אז החליטה לקוחה להגיע ויצא שבית השחי הראשון שאי פעם עשיתי, לא היה שלי.

מכיוון שלא היה לי ניסיון קודם בהסרות שיער, עד שהיגעתי לעשות לעצמי, ראיתי מיגוון של אנשים ועוד יותר מיגוון של שיערות ואף יותר מכך – מגוון של נזקים ששיער יכול לגרום. דרך אגב, לא היה מגוון של תגובות של אנשים לשיער, אלא רק אחת: שינאה יוקדת. ולא עברו יומיים וכבר ניתקלתי בשערה ההפוכה הראשונה שלי, ושם האובססיה שלי עם שיער התחילה.

בלוג הסרת שיער


טיפול הסרת שיער הוא דבר מאוד מאוד אינטימי. מלבד החלק של העירום, יש את אלמנט החוסר נעימות וההיררכיה בחדר היא מאוד ברורה בגלל זה: אדם אחד ששוכב במערומיו חשוף כולו כשהמאכלס השני של החדר לבוש, מחזיק ביד אחת סכין גילוח, בשנייה את הידית של המכונה ולמטה כף הרגל שלו שולטת במפסק של הטנק המצפצף שנמצא מאחוריו. אם הדלת לא הייתה נעולה ומישהו היה נכנס, לא היה לו קשה לפענח מי פה נתון לחסדיו של מי. אממה– למעשה המצב הוא לגמרי הפוך: אתה, המטפל, הלבוש, המאובזר, אתה הוא הנחות. הסיבה לכך היא כי אתה יודע בוודאות רבה שאם המטופל לא יהייה רגוע אתה לא תוכל לעשות טיפול כמו שצריך, ואם הטיפול לא יהייה מושלם כל הקיום שלך לא יוצדק. כי אין דבר נורא יותר ממטופל לא מרוצה. לכן אתה חייב לצאת מהסיטואציה של "נחטפת בידי חייזרים שעושים עליך ניסויים" למקום של ספא. ויוצא, שבגלל ששלוש מתוך ארבע גפיים שלך עסוקות, הכלי היחיד שעומד לרשותך הוא הפה שלך, ואתה מתחיל להשתמש בו.

כמו שאנשים מגיבים שונה לחוסר נעימות כך הם זקוקים לדברים שונים כדי להירגע ואתה מתאים את עצמך: חלק אוהבים שמצחיקים אותם, חלק (כמוני) אוהבים שמסבירים להם, חלק צריכים להתפרק ולספר על עצמם (גם כמוני) וחלק צריכים שני שוטים של וודקה, ומה שקרה זה שנאסף המון חומר הסברה ואת כולו אני מביאה פה.

אז קריאה נעימה!